Діамедика. Медтехніка. Ортосалон

Телефон
Пожалуйста, скажите, что узнали номер на сайте 048.ua
Телефон
09:00 - 18:00
Закрыто
12 очень хорошо
(12 оценок)
Высокие оценки пользователей за Відповідність товару/послуги опису
487 просмотров в июне
17 человек рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Информация о компании

О нас
Діамедика - великий асортимент компресії, тонометрів, бандажів, ходунків та інших медико-технічних товарів Розвиток сучасних медичної науки призводить до того, що буквально кожного тижня з'являються все нові і нові товари, призначені для покращення та полегшення стану пацієнтів з різними проблемами здоров'я, а також забезпечення медпрацівників всіма необхідними засобами для виконання своїх задач на високому рівні. Сучасні медично технічні засоби - важлива частина забезпечення функціонування медичних закладів та вкрай важливі вироби для людей, які мають хронічні захворювання, втратили працездатність або потребують реабілітації. Компанія Діамедика, як відомий фахівець в галу...

Діамедика - великий асортимент компресії, тонометрів, бандажів, ходунків та інших медико-технічних товарів

Розвиток сучасних медичної науки призводить до того, що буквально кожного тижня з'являються все нові і нові товари, призначені для покращення та полегшення стану пацієнтів з різними проблемами здоров'я, а також забезпечення медпрацівників всіма необхідними засобами для виконання своїх задач на високому рівні. Сучасні медично технічні засоби - важлива частина забезпечення функціонування медичних закладів та вкрай важливі вироби для людей, які мають хронічні захворювання, втратили працездатність або потребують реабілітації.

Компанія Діамедика, як відомий фахівець в галузі медико-технічних засобів, пропонує клієнтам величезний асортимент виробів. Придбати потрібні товари можна офлайн, відвідавши магазин, розташованої на проспекті Гагаріна 25 в Одесі. Перейшовши за посиланням на офіційну сторінку Instagram компанії diamedika_odessa, Ви можете ознайомитися з різними запропонованими товарами та підібрати для себе або близької людини потрібні вироби з доставкою в різні куточки України.

Компанія пропонує не тільки великий асортимент товарів, а й гарантує їх високу якість та відповідну сертифікацію. Всі товари:

 • відповідають найвищим стандартам якості;
 • створені із гіпоалергенних матеріалів;
 • прості у використанні, їх можна підібрати за потребами клієнта.

Діамедика завжди пропонує якісні вироби, які легко використовувати для покращення самопочуття та швидкої реабілітації після травми або хвороби. Незалежно від того, що саме Вам потрібно – електричний термометр або бандаж для вагітних, в Діамедика Ви точно знайдете це швидко та зможете придбати вигідно.

Бандажі, ходунки, милиці - все необхідне для відновлення після травм та покращення стану пацієнтів

Коли людина втрачає здатність самостійно пересуватися або потребує підтримки під час реабілітаційної програми, вкрай важливо забезпечити її всім необхідним обладнанням, яке дозволить:

 • Швидше пересуватися та не відчувати дискомфорту при переміщенні.
 • Виконувати буденні справи більш комфортно.
 • Підтримувати хворого під час проходження лікування та у післяопераційний період.

Як один з провідних фахівців у сфері постачання медичної техніки, компанія Діамедика пропонує клієнтам великий асортимент милиць та ходунків, який дозволить обрати різні варіанти виробів, в залежності від особливостей хвороби пацієнта, а також індивідуальних побажань. Серед пропозицій Ви знайдете й найсучасніші моделі, які оснащені більш комфортними тримачами, а отже - ті, які будуть легшими в використанні, дозволять швидше адаптуватися та пересуватися комфортніше. Фахівці допоможуть придбати саме ті вироби, які будуть потрібні, враховуючи особливості захворювання, травми, стану пацієнта, інших аспектів.

Компресія та бандажі для вагітних і не тільки

Крім ходунків та милиць на сторінці соцмережі Ви можете побачити великий асортимент компресії різного формату, який дозволить покращити стан пацієнта у випадку, якщо є необхідність зменшити навантаження на кінцівки, зняти набряк.

На сторінках instagram Діамедика Ви також можете побачити великий вибір бандажів, які стануть в нагоді при:

 • Вагітності та у післяпологовий період.
 • Травмах кінцівок, розтягнення м'язів, вивихах, операціях.
 • Необхідності підтримки опорно-рухового апарату під час реабілітації

В асортименті компанії запропоновані якісні бандажі, створені з комбінованих тканин, які мають надійні кріплення, міцно тримаються на корпусі або на кінцівці. У випадку, якщо бандажі потрібні для вагітних, використовуючи сучасні вироби, можна суттєво полегшити навантаження на спину, особливо на відділ попереку та нижній відділ хребта, а отже - покращити самопочуття та зняти дискомфортні відчуття.

Також бандаж буде дуже корисним у випадках, якщо потрібно забезпечити мінімальний рух кінцівок, у випадку з розтягненням м'язів. Якісні, легкі але при цьому міцні бандажі дозволять зафіксувати положення кисті, ліктьового суглобу, коліна, тощо в максимально правильному положенні. Фахівці Діамедика допоможуть підібрати потрібний тип та розмір бандажа, враховуючи індивідуальні особливості людини та захворювання або стан пацієнта, який потребує їх використання.

Медичні прилади для відстеження стану здоров'я пацієнта у великому асортименті

Не менш важливою категорією приладів, які запропоновані на сайті компанії, можна вважати вимірювальне медичне обладнання та прилади для лікування в домашніх умовах. До них відносяться:

 • тонометри;
 • термометри;
 • інгалятори;
 • різноманітні прилади для відстежування життєво важливих показників та лікування.

В компанії можна придбати тонометри різних модифікацій - від найпростіших до максимально сучасних, створених задля забезпечення комфорту користувача. Це означає, що Ви можете купити найсучасніший прилад за розумною вартістю, який дозволить вимірювати тиск, просто натискаючи одну кнопку. Більше не потрібно буде накачувати повітря або виконувати якісь складні маніпуляції, достатньо одягнути манжету та натиснути кнопку. Варто врахувати, що результативність таких приладів абсолютно співпадає з механічними.

Асортимент термометрів на сайті також величезний - тут Ви можете придбати електронні термометри з різними особливостями. Наприклад, є моделі безконтактного типу, які можна використовувати максимально просто, не турбуючи пацієнта - достатньо лише навести прилад на ту ділянку тіла, де Ви хочете виміряти температуру. В асортименті компанії також можна придбати класичні електричні термометри або моделі з гнучкими кінчиками.

Асортимент інгаляторів та різноманітних масажерів в Діамедика дозволить Вам комфортно лікувати хронічні захворювання та суттєво полегшувати власне самопочуття в домашніх умовах. Фахівці допоможуть обрати потрібний прилад, оформити доставку.

Щоб дізнатися деталі та проконсультуватися з фахівцями, телефонуйте за номером 094 997 48 01.

 

Мы в сети

Отзывы

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователям нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва. Это поможет многим принять правильное решение. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или для написания отзыва
Обслуговування
0/12
Якість послуг
0/12
Ціна
0/12
Відповідність товару/послуги опису
0/12
Отзыв:

Загрузить фото: